Ogłoszenie

UWAGA!!
Jeśli ktoś posiada następujące Juniorskie tlumaczenia: Love or bread - Odcinek 1 i 2, Queen's - Odcinek 2 Silence - odcinki 1-4, The Lawyers of The Great Republic Korea - odcinki 1-6, Koko wa Greenwood - odcinek 6, Brother Beat - odcinek 1, 3, i Saru Lock - odcinek 1 i 2 Proszę zglosić się do mnie za pośrednictwem forum lub drogą mail'ową: milutka@onet.eu

#1 2013-04-04 21:45:55

 szatańskie naleśniki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-04
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Cześć! Witaj! Joł! Hejka! Siema... czy co tam jeszcze chcesz

Hejo!
Interesuję się k-popem gdzieś tak od końca 2012 roku. Od początku spodobał mi się zespół Big Bang. Nie skończyło się oczywiście na tym, ale mam do nich ogromny sentyment. Oprócz słuchania Koreańczyków i zarywania nocek na dramy (które nawiasem mówiąc zaczęłam oglądać  zaraz po poznaniu kpopu, przez... parodię Coffee Prince od BB), lubię też poczytać dobre fantasy i pograć na gitarze lub pianinie. Jeśli chodzi o charakter, ludzie uważają mnie za dziwną i gadatliwą (zazwyczaj chodzi o gadanie bez sensu) osobę. Ja na prawdę nie wiem czemu! Ehhh jestem kiepska w opowiadaniu o sobie (tak jak pewnie wiele z nas), więc już skończę tę "wielce interesującą" wypowiedź.

PS. DZIKIE SKARPETKI NA 100%!!!!

PPS. Życzę wam wszystkim dobrych spodni! Nie do końca wiem z jakiej okazji, ale kiedy to czytasz, na pewno jakaś tam jest. Może to urodziny, Gwiazdka... aaaalbo coś w stylu Dnia Babci Dżej-Dżeja czy Święta Wielkich Kabaczków.


http://obrazki.elektroda.pl/6079832800_1365105769.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl